Naše služby

Leptané štítky

Leptání kovu patří k nejstarším technologiím výroby štítků. Původně čistě technická záležitost dnes nachází své uplatnění i při tvorbě výrobkových značek.

Leptat lze hliníkový, nerezový a mosazný plech. Leptáním zahloubit lze samotný motiv nebo jen okolní plochu. Zahloubené leptané plochy mohou zůstat přirozeně matné nebo je možné je opatřit barvou.

Dodávané jsou jako samolepící.

Leptané štítky

Reliéfní hliníkové štítky

Nejkrásnější a oceňovaný způsob značení výrobků štítkem s vystouplým lesklým motivem z barevné plochy. Decentně působí kombinace například s černou. Vystouplé motivy je možné v některých případech pro lepší efekt přebrousit.

Pro umístění na zaoblený podklad je možné štítky ohnout na potřebný poloměr.

Dobrá přilnavost je zajištěna kvalitním pěnovým lepidlem.

Reliéfní hliníkové štítky

Chromová písmena a motivy

Špička ve 3D značení umožňuje ztvárnění i velmi drobných detailů loga. Díky své minimální tloušťce nebrání běžné údržbě označeného předmětu. Loga mohou mít povrch chromový, leskle zlatý nebo černý. Případně mohou mít i jinou barvu. Dodávány jsou jako samolepící, na přenosové fólii.

Chromové logo

Odznaky a „placky“

Kovový štítek se smaltovanou barevnou úpravou vytváří v kombinaci s tvrzenou sklovitou hmotou zajímavý hloubkový efekt.

Dodání je možné jako samolepící nebo s možností připevnění na oděv.

Odznaky a placky

Psí známky

Jsou vyrobeny z oboustranně barevně eloxovaného plechu v různých velikostech. Eloxovaná úprava zabraňuje poškrábání nebo i jinému poškození známky.

Jsou vhodné pro další úpravu, například gravírováním.

Psí známky

Kovové výrobní štítky

Mohou být vyrobeny z nerezového plechu leptáním nebo z hliníkového eloxovaného plechu, leptáním nebo potiskem. Další doplnění údajů do těchto štítků je možné razidlem nebo gravírováním.

Nerezové i eloxované hliníkové štítky jsou vhodné pro trvalé označení i do velmi náročných provozních podmínek. Připevnění je možné několika typy lepidel nebo přes otvory nýty.